Kurumsal Ofis Ürünleri Pazarında Stratejik İşbirliği

  • Anasayfa
  • /
  • Kurumsal Ofis Ürünleri Pazarında Stratejik İşbirliği

Kurumsal Ofis Ürünleri Pazarında Stratejik İşbirliği

Başta Avrupa olmak üzere Kuzey Amerika, Avustralya ve Asya’da 27 ülkede faaliyet gösteren Lyreco ile Akoffice, bu anlaşmayla hem bilgi transferi gerçekleştirecek hem de ortak müşteri hizmetleri ağı kuracak.
Akoffice ile Lyreco arasındaki stratejik öneme sahip ortaklık anlaşmasıyla Akoffice, uluslararası düzeyde bir açılım fırsatı elde edecek.
Lyreco ile gerçekleştirilen iş ortaklığı anlaşmasıyla ilgili olarak açıklama yapan Akoffice Genel Müdür Yardımcısı Alper Kısa, Lyreco ile uzun yıllara dayanan sağlam iş ilişkileri olduğuna dikkat çekti. Anlaşmayla Akoffice’in pazardaki lider konumunu güçlendireceğini belirterek, “Lyreco ile tecrübelerimizi paylaşacağımız karşılıklı kazan-kazan prensibine dayalı bir işbirliği gerçekleştirdik. Büyüme hızımızı artırmak ve doğru iş modelleri oluşturmak adına da önemli bir fırsat elde ettik. Bu anlaşmayla Lyreco’nun Türkiye’deki müşterilerine hizmet vermekten büyük memnuniyet duyacağız” dedi.
Türkiye pazarını da büyütecek!
Kısa, Türkiye’de kurumsal ofis ürünleri pazarının büyük bir hacme sahip olmasına rağmen bir o kadar da dağınık olduğunu vurgulayarak, “Lyreco ile birlikte hayata geçireceğimiz işbirliği ve stratejilerle Türkiye pazarını hem daha da büyüteceğiz hem de pazarın gelişmesi adına önemli faydalar yaratacağız” diye konuştu.
Haberin Kaynağı : http://itadvisor.com.tr/kurumsal-ofis-urunleri-pazarinda-stratejik-isbirligi

Rules