Yönetimden Mesaj

Değerli İş Ortağımız;


Kuruluşumuz 1974’den bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindik. Sektörde bizi biz yapan müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlayarak doğru hizmeti sunmaktır. Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak ve sektörde fark yaratarak başarılı iş birliklerine ortaklık ettik.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya ve yeni yatırımlarımız ile vaatlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz.

Hedeflerimize ulaşma yolunda en büyük güvencemiz olan özverili çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, karşılıklı güvene dayalı sağlam ilişkiler kurduğumuz müşteri ve iş ortaklarımıza, bizden desteklerini esirgemeyen sosyal paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

AKÇAY Group olarak; bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli dostlarımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz…

Saygılarımla,

Cengiz AKÇAY
Genel Müdür

Rules